Kayseri Talas Athlete Factory je hrdá

Zatímco tým Kayseri Talasgücü Belediyespor U14 dosáhl velkého úspěchu tím, že se stal tureckým šampionem, 3 mládežnické týmy měly úspěšnou sezónu jako šampioni Kayseri a 2 týmy se staly vítězi skupin.

Talasgücü Belediyespor, který loni poprvé v historii svého A týmu dosáhl velkého úspěchu přestupem z Regionální amatérské ligy do 3. ligy TFF, pokračuje v prvenství v nižších věkových kategoriích.

Zatímco projekt továrny na atlety, o který se zajímá především prezident Yalçın, pokračuje s novými úspěchy, týmy U14, U16 a U18 žluto-tmavě modrého týmu se dostaly na vrchol jako šampioni Kayseri. Skupinu vyhrály i týmy U15 a U17.

U14 TURECKÝ ŠAMPION

Tým U14 se stal šampionem Turecka, když porazil Istanbul Kartalspor 3:1 po poslední čtyřce hrané v Bolu a prezident Yalçın přivítal mistrovský tým o půlnoci a poblahopřál jim.

Zatímco tým U16 skončil první ve své skupině a vyhrál šampionát Kayseri, tým U18 porazil loňského mistra Turecka U17 Elazığ İl Özel İdaresspor 1:0 a ve skupině Sivas se dostal do finále.

Týmy Talasgücü U11, U12 a U13, které si udělaly jméno na všech úrovních, se připravují na první zápasy, které se budou hrát příští týden, zatímco týmy U15 a U17, které dokončily své skupiny jako první, čekají zápasy se bude hrát příští týden na mistrovství Kayseri.

OSLAVA OD STAROSTY YALÇINA

Starosta Talas a čestný prezident klubu Talasgücü Belediyespor Club Mustafa Yalçın při hodnocení této záležitosti řekli: „Pokračujeme ve sklízení odměn za naše investice do mladých lidí. Mezi naše slavné projekty patřila Athlete Factory. Infrastruktura Talasgücü Belediyespor, která je toho součástí, se stala továrnou na mistrovství. Náš A tým šel příkladem naší mládeži, když se stal mistrem v Krajské amatérské lize a dosáhl postupu do 3. ligy. Náš tým U14 se stal tureckým mistrem. V ostatních věkových kategoriích přicházejí na řadu naše krajské i krajské přebory. "Rád bych poděkoval oběma našim bratrům atletům a našemu technickému personálu, kteří přispěli k mistrovství na všech úrovních, a líbám jejich oči a srdce." řekl.