9. září Izmirský půlmaraton byl svědkem velkého vzrušení

Září Izmirský půlmaraton byl svědkem velkého vzrušení

101. mezinárodní Izmirský půlmaraton 11. září, konaný na počest 9. výročí osvobození Izmiru z nepřátelské okupace, byl svědkem velkého vzrušení. Ceny vítězům v obecné klasifikaci předal starosta metropolitní obce Izmir. Tunç Soyer a Fatih Çintimar, prezident Turecké atletické federace.

11. mezinárodní Izmirský půlmaraton z 9. září, pořádaný izmirským metropolitním magistrátem, byl svědkem velkého vzrušení u příležitosti 101. výročí osvobození Izmiru od nepřátelské okupace. V maratonu, kde soutěžilo 2 tisíce 500 lidí; Ramazan Baştuğ se umístil na prvním místě v kategorii tureckých mužů a Bahar Atalay v kategorii žen. V celkové klasifikaci mužů získal zlatou medaili Keňan Frankline Keitanyi, druhé místo obsadil Keňan Meshack Kimutai Kibil a třetí místo Ramazan Baştuğ. V kategorii žen dokončila závod na prvním místě Keňanka Ivyne Jeruto Lagat, na druhém místě Bahar Atalay a na třetím Dilan Atak. Obyvatelé Izmiru podpořili atlety účastnící se maratonu potleskem podél trasy závodu. Závodu běžel také zástupce generálního tajemníka metropolitní samosprávy Izmir Ertuğrul Tugay.

Soyer udělil ceny

V půlmaratonu na trase Cumhuriyet Square - İnciraltı - Cumhuriyet Square, všeobecná klasifikace mužů a žen, všeobecná klasifikace tureckých sportovců a sportovkyň a také 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55- 59 a 60-64 let Starosta metropolitní obce Izmir předal trofeje a ceny vítězům skupin. Tunç Soyer, prezident Turecké atletické federace Fatih Çintimar, provinční ředitel pro mládež a sport İzmir Murat Eskici, zástupce generálního tajemníka metropolitního magistrátu İzmir Ertuğrul Tugay, vedoucí oddělení služeb pro mládež a sport v İzmiru Hakan Orhunbilge, prezident městského úřadu pro mládež a sportovní klub İzmir Ersan Odaman.

Orhunbilge: „Lidé z Izmiru běželi znovu s velkým nadšením“

Hakan Orhunbilge, vedoucí oddělení služeb pro mládež a sport metropolitního magistrátu Izmir, uvedl, že zažili vzrušení z půlmaratonu 11. září, který se konal již po jedenácté, a řekl: „Lidé z Izmiru běželi znovu s velkým nadšením. . Účast na půlmaratonu byla přes dva tisíce. "Byly tam příjemné obrázky," řekl. Ersan Odaman, prezident Mládežnického a sportovního klubu Izmir Metropolitan Municipality, řekl: „Deváté září jsme korunovali půlmaratonským během. "Nyní budou všechny naše přípravy na Maratonİzmir," řekl.