Vyhlášena vítězka ženské fotbalové Superligy Turkcell

Ve finále Turkcell Women's Football Super League, Ankara Metropolitan Municipality Fomget GSK porazil Fenerbahçe 4-2 a stal se šampionem.

Ve finále fotbalové superligy Turkcell žen se na stadionu Izmir Alsancak Mustafa Denizli střetly Ankara Metropolitan Municipality Fomget GSK a Fenerbahce.

Žluto-tmavomodrý tým uzavřel první poločas zápasu 9:1 gólem, který vstřelil Zenatha Coleman z penalty v 0. minutě. Ankara Metropolitan Municipality Fomget GSK vyrovnal skóre gólem Daria Apaneschenko z penalty v 90+8 a zápas dospěl do prodloužení.

Ecem Cümert z Fenerbahce dostal v 95. minutě červenou kartu.

ABB Fomget GSK se ujal vedení 96:107 brankami, které vstřelil Armisa Kuc v 3. a 1. minutě. Zenatha Coleman sice ve 110. minutě snížila na jeden, ale Armisa Kuc, který se na pódiu objevil ještě jednou ve 114. minutě, stanovil skóre zápasu na 4:2. S tímto výsledkem vyhrál Ankara Metropolitan Municipality Fomget GSK první šampionát Turkcell Women's Football Super League ve své historii.

Alice Kusi a Zenatha Coleman z Fenerbahçe byly vybrány jako nejlepší hráčky.