Durgunsu Kano Türkiye Cup závody dokončeny

„Sluggish Canoe Turkey Cup Races“, které se konaly v Eskişehiru ve spolupráci turecké kanoistické federace a metropolitního magistrátu Eskişehir, byly svědky velkého vzrušení.

V závodech konaných v Eskişehir Metropolitan Municipality Sarısungur Pond soutěžilo 29 sportovců z 283 týmů z celého Turecka. V závodech druhého dne, před závěrečnou fází závodů, byli určeni sportovci, kteří se umístili na prvním místě v mnoha kategoriích. Mehmet Ali Duman, úspěšný atlet Eskişehir Metropolitan Youth and Sports Club, dokončil závody s prvním místem v kategoriích C23 dospělých a U1 na 500 a 200 metrů. První medaili Dumanovi předal generální ředitel ESKİ a člen představenstva turecké kanoistické federace Oğuzhan Özen a vedoucí oddělení služeb pro mládež a sport metropolitního magistrátu Mehmet Ali Çeliksoy.

Poslední den závodů nastalo finále. Ve finále, kde byl velký boj, dostali sportovci, kteří se umístili ve finále, medaile a kluby poháry; Prezident turecké kanoistické federace Alper Cavit Kabakçı, generální ředitel turecké kanoistické federace ESKİ generální ředitel a člen představenstva turecké kanoistické federace Oğuzhan Özen, vedoucí oddělení služeb pro mládež a sport metropolitní samosprávy Mehmet Ali Çeliksoy a členové protokolu.

Po obřadu byla pořízena skupinová fotografie na památku tohoto dne.