Prohlídka Sakaryi byla 4 dny úchvatná; Další je mistrovství světa

Prohlídka Sakarya dechberoucí celý den; Další je mistrovství světa

Turné cyklistických závodů Sakarya bylo svědkem velkého vzrušení. Majitelem oranžového dresu byl Martin Laas z Estonska v závodech, které pokračovaly v různých etapách po dobu 4 dnů. Bereznyak, hvězdné jméno Büyükşehira, obsadil 3. místo v celkové klasifikaci. Vzrušení na Bike Festu bude pokračovat závody Světového poháru Mountain Bike Eliminator v neděli 21. května.

Bike Fest, který pořádá Metropolitan Municipality v Sakarya a který má titul Bicycle Friendly City, přinesl divákům vzrušující chvíle při závodech plných adrenalinu. Rychlost, vášeň, nadšení, vzrušení a soutěživost se propojily v poslední etapě (Karasu) Tour Of Sakarya, závodu silničních kol, který trval 4 dny. 138 týmů a 13 sportovců ze 14 zemí šlapalo na těžké 68kilometrové trati, což byla tvrdá konkurence.

Cutthroat soutěž

V poslední etapě Tour Of Sakarya jako první projel cílem Xianjing Lyu z čínské reprezentace. Druhé místo obsadil Estonec Martin Laas z týmu Astana. Na třetím místě dorazil do cíle hvězdný cyklista Sakarya Metropolitan Municipality Cycling Team Aliaksandr Bereznyak.

Martin Laas obsadil 1. místo v Tour of Sakarya

Po konečných výsledcích etap byl vyhlášen i lídr celkové klasifikace čtyřdenních závodů Tour Of Sakarya. Martin Laas z Estonska, který zvítězil v celkové klasifikaci, se stal majitelem oranžového dresu, jehož barva byla inspirována dýní, symbolem produktu Sakarya. Funkcionáři UCI předali své medaile vítězným sportovcům.

Metropolita Bereznyak na pódiu

Sakarya Metropolitan Municipality Pro Team, který zahájil závody Tour of Sakarya se 6 atlety, absolvoval 4denní závody se 4 atlety. Hvězdné jméno týmu, ruský atlet Bereznyak, skončilo v celkové klasifikaci na 3. místě. Sychuhou, jeden z metropolitních cyklistů, obsadil v celkové klasifikaci 10. místo, Louiche 36. a Alizada 62. místo.