Atlet Ibrahima Murata Gündüze Ali Göktürk Benli se stal mistrem světa!

mistr kickboxu

Národní kickboxer Ali Göktürk Benli, známý jako atlet İbrahima Murata Gündüze, se úspěšným dokončením turnaje na mistrovství světa v kickboxu konaném v Istanbulu stal mistrem světa.

2023. ročník Světového poháru v kickboxu, který se konal v Turecku na počest 100. výročí Turecké republiky v roce 8, se letos konal v Istanbulu. Atlet Ibrahima Murata Gündüze Ali Göktürk Benli zanechal svou stopu na tomto turnaji, který se konal 18. května v Istanbulu. Benli, který dlouho neznal soupeře v kick boxu, burcoval i na světovém šampionátu. Benli se dokázal zapsat do historie kickboxu zlatými písmeny jako majitel světového poháru tím, že porazil všechny své soupeře na hřišti.

Ali Göktürk Benli, kickboxer z Adany, se zúčastnil závodů Světového poháru s Şahinem Eroğlu, trenérem tureckého národního týmu Muaythai, na kempu organizovaném İbrahim Muratem Gündüzem v Ankaře. İbrahim Murat Gündüz a Şahin Eroğlu měli plnou důvěru v Aliho Göktürka Benliho. Şahin Eroğlu totiž v jednom ze svých projevů otevřeně prohlásil, že od Benliho očekával první místo. Nakonec Ali Göktürk Benli překonal to, co se od něj očekávalo, a İbrahim Murat Gündüz a Şahin Eroğlu byli pyšní. Tím, že na mistrovství světa porazil všechny své soupeře, se zapsal do historie jako mistr světa v kick boxu. Nový mistr světa Ali Göktürk Benli navíc nezapomněl na své učitele. Vyjádřil také své poděkování İbrahimu Muratovi Gündüzovi a Şahin Eroğluovi a podařilo se mu je ocenit.