Paralympijské hry v Paříži 2024 na Corendon Sports Open podruhé

paralympijské hry v Paříži na Corendon Sports Open

20 tenistů na vozíku z 60 zemí je na Corendon Sports Open podruhé, aby získali body pro paralympijské hry v Paříži 2024. V tenisovém turnaji pro vozíčkáře „Corendon Sports Open“, který se letos bude podruhé konat pod hlavičkou sponzorství Corendon Airlines, která si udělala jméno díky hodnotě, kterou přidává tureckému sportu, 2 tenistů na vozíku z po celém světě bojuje o sbírání bodů na paralympijské hry v Paříži v roce 60. bude.

V Corendon Sports Open Tennis Tournament vozíčkářů, který se u nás bude konat již podruhé za podpory Mezinárodní tenisové federace (ITF) a Turecké federace tělesně postižených sportů, se na Megasaray utká 20 tenistů na vozíku z 60 zemí světa. Tenisová akademie bude sbírat body na paralympijské hry v Paříži v roce 2024.

Zvláštní význam má datum konání tenisového turnaje vozíčkářů, sponzorovaného společností Corendon Airlines, která podporuje mnoho sportovních odvětví od fotbalu po basketbal, od volejbalu po tenis. Turnaj, který se bude konat pod názvem „Corendon Sports Open“ během Týdne dne 18.-21. května mládeže a sportu, bude hostit tenisová akademie Antalya Megasaray.

Hostit se bude 20 sportovců z 60 zemí

Antalya, která se se sportovními organizacemi organizovanými v posledních letech stala jedním z významných center sportovní turistiky, se chystá podruhé hostit nejvýznamnější světové tenisty na vozíku. Mnoho významných tenistek od světové devatenáctky v ženách Nalani Boub po světovou 19. Brittu Wendovou, od světové 40. v mužích Gülhema Lageta po světovou 25. 29. Ezequel Casco, aby sbíraly body do hlavní ceny 6.000 dolarů a na pařížské paralympijské hry 2024. bude čelit.

Na tenisty čeká mnohá ocenění a překvapení

Kromě překvapivých dárků od Corendon Airlines bude vítězům turnaje, který se letos podruhé bude konat v kategoriích muži, ženy a čtyřkolky, rozdělena finanční odměna ve výši 6.000 2024 USD. Kromě toho získají body tenisté, kteří se zúčastní paralympijských her v Paříži XNUMX, které se budou konat v Paříži.

Corendon Airlines Open se koná během „Týdne invalidů“

Velmi očekávané Corendon Airlines Open se konalo 13. až 16. května, během týdne handicapovaných. Byli vyhlášeni vítězové turnaje, který byl svědkem okamžiků boje. Tenisté na vozíku, kteří bojovali se sbíráním bodů na pařížské paralympijské hry 2024, obdrželi svá ocenění. V juniorské kategorii se na prvním místě umístil Argentinec Benjamin Jose Viana, druhý skončil Ital Francesco Felici. Na prvním místě se umístila světová devatenáctka žen Nalani Buob a na druhém místě se umístila světová 19 Brita Wendová. V mužích skončil na prvním místě francouzská raketa Nicholas Charlier. Náš národní tenista na vozíku Ahmet Kaplan zakončil turnaj prvním místem v kategorii Quad. Ali Ataman byl druhý.