První den 2 Třetí místo v European Kicks Cup

První den třetí v Evropském střeleckém poháru

Na konci prvního dne Evropského vrhačského poháru, který odstartoval v portugalské Leirii, vybojovali turečtí atleti 2 třetí místa.

V Evropském vrhačském poháru, který sdružuje nejlepší atlety kontinentu ve vrhačských odvětvích, se první den postavilo na trať 5 našich atletů a naši atleti obsadili ve svých odvětvích třetí místo a získali pro Turecko 2 bronzové medaile.

Esra Türkmen, poslední vítězka Islámských her solidarity soutěžící v hodu oštěpem žen U23, získala bronzovou medaili v Evropě s časem 54.69 (SB). Halil Yılmazer, který soutěžil v kategorii U23 Hammer Throwing, se stal druhým sportovcem, který získal bronzovou medaili pro Turecko v prvním dni, a umístil se na třetím místě za 70.45 (PB).