Hlavní body a cíle Galatasaray Ümraniyespor (3-2) Odkaz ke sledování Bein Sports

galatasaray umraniyespor mac souhrn a cíle bein sportovní hodinky gs umraniye mac souhrn hodinky kopie

Galatasaray Ümraniyespor Nejdůležitější výsledky zápasu: (3-2) a jejich góly sledujte Bein Sports Youtube Lig Tv Gs ÜMRANİYE odkaz na shrnutí zápasu Podívejte se na shrnutí a góly zápasu Galatasaray Pokračujte ve čtení našich zpráv a sledujte góly Icardi! Podívejte se na to nejlepší z Galatasaray Umraniyespor Youtube Podívejte se na odkaz na shrnutí zápasu Bein Sports Gs UMRANİYE. Jaký je výsledek zápasu Galatasaray Umraniyespor? Kolikrát skončil zápas Galatasaray Umraniyespor? Kdo dal gól v zápase Galatasaray Ümraniyespor? Podívejte se na shrnutí Galatasaray Ümraniyespor youtube, Gs Ümraniyespor sledovat souhrn zápasu bein sport, liga tv Galatasaray Ümraniyespor sledovat souhrn, sledovat shrnutí zápasu Galatasaray, Kdo vstřelil góly zápasu Galatasaray Ümraniyespor? Jak dlouho je u konce zápasu Galatasaray Ümraniyespor?, sledovat góly Galatasaray, sledovat souhrn zápasů Ümraniyespor, sledovat shrnutí, bein sport Ümraniyespor sledovat souhrn, Kdo vstřelil góly Galatasaray?, Kdo vstřelil góly Ümraniyespor?, sledovat podrobnosti Ümranysporatasaraye souhrn gólů Ümranimraniyespor

Galatasaray vyhrál: Galatasaray porazil Ümraniyespor 22-3 v zápase 2. týdne Süper Toto Süper Lig. Ve druhém poločase vybojoval vítězství 2 brankami Icardi. Galatasaray zvýšil své skóre na 51 a rozdíl mezi vedoucím Fenerbahce byl 7 bodů. Umraniyespor zůstal na 14 bodech. Galatasaray má příští týden derby zápas s Trabzonsporem, zatímco Ümraniyespor bude hostit Adana Demirspor.

Jaký je výsledek zápasu Galatasaray Ümraniyespor?

Zápas Galatasaray Ümraniyespor skončil 3-2 s převahou Galatasaraye.

Kdo dal góly v zápase Galatasaray Umraniyespor?

Abdülkerim Bardakcı a argentinská hvězda Mauro Icardi vstřelili dva góly, které přinesly vítězství Galatasarayi.

Góly Ümraniyesporu vstřelili Umut Nayir a Oğuz Gürbulak.

Podívejte se na momenty a cíle Galatasaray Ümraniyespor minutu po minutě

Utkání hrané na Nef Stadium začalo dnes ve 20.00:1. Rozhodčí Cihan Aydın dal XNUMX penaltu ve prospěch Galatasaraye a tým Yellow Red penaltu proměnil v gól s Icardim.

1′ Zápas začíná výkopem domácího Galatasaraye.

2′ Setkání s míčem za pokutovým územím, Lucas Torreira bez čekání dopadá na zem, ale kožený míč se vrací z obrany.

3' Dries Mertens, který byl do pokutového území vyslán zleva diagonálně, trefuje míč hned při vstupu do pokutového území, ale brankář Orkun Özdemir se dostává do pravého horního rohu a stihne míč sebrat.

7′ Hostující tým se přiblížil k cíli! Onur Ayık, který z levého křídla posouvá míč poslaný za obranu, vchází do pokutového území diagonálně zleva a zkouší štěstí ze země, ale brankář Fernando Muslera gól nepřipouští!

11′ Gól [0-1] (Which Credit Ümraniyespor) GOOLL!! QuelKredi Ümraniyespor se ujal vedení s Umutem Nayirem! V útoku rychle se rozvíjejícím z pravého křídla Geraldo předjíždí svého soupeře a vchází do pokutového území a posílá svou přihrávku směrem k pokutovému území, aniž by šel k poslední lajně. V tomto okamžiku přijíždějící Umut Nayir dopadne na zem a vrátí síť zpět do levého rohu.

15′ Hostující celek je opět velmi blízko ke gólu! Geraldo nechal svého soupeře v útoku z pravého křídla a poslal jeho přihrávku na penaltu, aniž by šel k poslední lajně. V tuto chvíli rozehrává přihrávající Durel Avounou výkop ze země, ale brankář Fernando Muslera na dvě střely gól nepřipouští!

18′ Sergio Oliveira, který Keremovou přihrávkou našel míč za šestnáctkou, tvrdě dopadá na zem, ale brankář Orkun Özdemir gól nepřipouští!

21′ Sacha Boey, začínající zprava, posílá záložníka do pokutového území. Míč, který zůstal diagonálně v pokutovém území, byl před Driesem Mertensem. Zkušený hráč střílí bez čekání, ale kožený míč míří přímo k brankáři Orkunovi Özdemirovi.

26′ Milot Rashica posílá přihrávku zprava do pokutového území. Po karambolu v pokutovém území posílá Mauro Icardi svou přihrávku na svého kamaráda Kerema Aktürkoğlu vedle pokutového území. Kerem bez čekání zkouší štěstí ze země, ale obrana stihne na poslední chvíli zasáhnout.

32′ Gól [1-1] (Galatasaray) GÓL!! Galatasaray remizoval s Abdulkerim Bardakçı! Dries Mertens posílá záložníka do prostoru šesti přihrávek na rohový kop z pravého křídla. Abdülkerim Bardakcı se hlavičkou Victora Nelssona odrazil od vzdálenější tyče, dokončil míč a z levého rohu vrátil kulatý kožený míč zpět do sítě.

36′ Hostující tým se přiblížil k brance! Přihrávka zprava Geraldo posílá svůj vzduchový pas za značku pokutového kopu. Durel Avounou mezitím odkopává jeho příchod, ale brankář Fernando Muslera branku opět blokuje!

39′ Gól [1-2] (HagiKredi Ümraniyespor) GÓL!! Kredi Ümraniyespor se ujal vedení s Oğuzem Gürbulakem!

43′ Dries Mertens, který přihrávkou Lucase Torreiry našel míč za pokutovým územím, myslí přímo do brány, ale brankář Orkun Özdemir doráží do levého rohu a kožený míč se mu podaří získat.

56′ Yunus Akgün v útoku po pravém křídle posílá záložníka do pokutového území. Míč odražený od obrany zůstává před Sachou Boeym na pravé straně pokutového oblouku. Zkušený hráč tvrdě zasahuje, ale brankář Orkun Özdemir zasahuje do levého rohu a gól nepřipouští!

59′ POKUTA!!! Strahil Popov hraje rukou uvnitř pokutového území a rozhodčí Cihan Aydın ukazuje na penaltu!

60′ Trestný gól [2-2] (Galatasaray) GÓL!! Mauro Icardi kombinuje sítě a kožený kruh se střelou panenky doprostřed branky a dává tým dohromady!

63′ Lucas Torreira, který po dorážce z pravého křídla našel míč v pravé diagonále pokutového území, střílí ze země, ale brankář Orkun Özdemir zasahuje do levého rohu a branku nepřipouští.

77′ ČERVENÁ KARTA! Durel Avounou, který v souboji ve středu zálohy v BiriKredi Ümraniyesporu vyřadil svého soupeře Lucase Torreiru, byl již druhou žlutou kartou v ofsajdu!

79′ Galatasaray nemůže těžit z absolutní gólové pozice s Bafetimbi Gomisem, který vstoupil do hry! Juan Mata posílá záložníka na vzdálenější tyč v rohu brance z pravého křídla. Mezitím Abdülkerim Bardakcı střelou hlavou posílá jeho přihrávku na druhou tyč. Bafetimbi Gomis, který našel míč před sebou, zkouší štěstí ze země, ale brankář Orkun Özdemir dokáže na poslední chvíli zakročit!

82′ Gól [3-2] (Galatasaray) GÓL!! Galatasaray se ujal vedení s Maurem Icardim! Abdülkerim Bardakcı, který se setkává s míčem na levé diagonále, posílá svůj střed hřiště na XNUMX-tku.