Vyhlášeny výsledky šachového turnaje konaného v Gaziantepu

Byli vyhlášeni vítězové šachového turnaje pořádaného Gaziantep Metropolitan Municipality u příležitosti 26. výročí Atatürkova příjezdu do Gaziantepu 90. ledna.

V turnaji pořádaném ve sportovní hale Mehmet Vehbi Dinçerler ve dnech 28. až 29. ledna sportovním oddělením služeb pro mládež metropolitního magistrátu byli 3 nejlepší sportovci oceněni poháry a medailemi.

V této souvislosti se Poyraz Şahin umístil na prvním místě, Mustafa Yiğit Duru na druhém a Ali Deniz Mahramanoğlu na třetím místě v obecné kategorii do 8 let.

V kategorii dívek do 10 let se na prvním místě umístila Zeynep Naz Demir, následovaná Elif Beril Gürkan a Hatice Beril Kırmızıoğlan. V obecné kategorii do 10 let se na prvním místě umístil Eren Yağız Öksüzler, za ním skončili Eren Gültekin a Ege Keresteci.

V kategorii dívek do 12 let se na prvním místě umístila Irmak Kırmızıoğlan, druhá byla Zeynya Gözcü a třetí Ela Su Şahinoğlu. Rohat Gözcü byl první, Murat Berat Tekatlı byl druhý a Arjen Deniz Baykara byl třetí v obecné kategorii do 12 let.

Pokud byla závěrečná kategorie turnaje otevřená, na prvním místě se umístil Muhammet Nur Kara Ali, na druhém Bülent Taze a na třetím Muhammed Ahmed Alhac.