2022 TOSFED Stars Goer a Odabasi

TOSFED hrají Gocer a Chamberlain

Mezi 2017. a 21. říjnem se na závodišti TOSFED Körfez konaly závěrečné závody projektu společenské odpovědnosti „TOSFED Searching for its Star“, který se od roku 23 koná pod hlavním sponzorstvím FIAT a jehož cílem je objevit talentované mladé sportovce. V závodech konaných ve třech různých formátech se letos utkalo 34 sportovců a 522 atletky, určené na konci eliminací, kterých se zúčastnilo celkem 10 kandidátů, z toho 4 žen.

Zatímco sportovci, kteří vyjeli na trať se závodními vozy Fiat Egea, byli seřazeni podle jejich nejrychlejších časů na kolo v prvním závodě a celkových časů na kolo ve druhém závodě, vydali se na trať, aby před sebou získali výhodu v kolektivu. start ve formátu dráhového závodu ve třetím závodě.

Fatih Selim Göçer, který vyhrál všechny tři závody, které se o víkendu konaly, se stal vítězem 2022 TOSFED Searching for its Star, zatímco Emre Özcan Karademir a Doğa Tosun skončili třetí. V klasifikaci žen Eda Odabaş vyhrála všechny tři závody a byla nejrychlejší, druhé místo obsadila Nurefşan Şen a třetí místo Betül Gözde Öner.