Vyhlášení výsledků soutěže Festivalu vodních sportů Rumkale

Byly vyhlášeny soutěžní výsledky Festivalu vodních sportů Rumkale, který pořádá magistrát města Gaziantep a který se letos koná již popáté. Oceněni byli vítězové festivalu, který se konal v Rumkale, perle Eufratu.

Aby se Rumkale, kde se prolíná příroda a historie, představilo světu a zvýšil se zájem o sport, na festivalu, kterého se zúčastnilo 13 sportovců ze 38 zemí a 350 měst, se soutěžící utkali v dračích lodích, vodním pólu a plavání. závody po celý den.

CENY ZÍSKALY VE FESTIVALOVÝCH KATEGORIÍCH

V soutěži dračích lodí, která je první soutěží festivalu vodních sportů Rumkale v okrese Yavuzeli a koná se s jedinečným výhledem, se na prvním místě umístil Samsun Municipality Team, na druhém místě A&T Bank Team a na třetím Balence Tuzla Team. V soutěžích vodního póla se na prvním místě umístil tým obce Şehitkamil, na druhém místě tým Elazığ a na třetím místě tým Mersin Mert.

Ve věkové skupině 18-29 let se na prvním místě umístil Doğukan Ulaç, druhý Barış Şahin, třetí M. Talha Eryılmaz ve věkové kategorii 18-29 pro muže ve věkovém rozmezí XNUMX-XNUMX let, zatímco Sude Nas Çakmak, druhý Ece Turgut, a Nilsu Kalem se umístila na třetím místě v otevřených plaveckých závodech žen.

Na prvním místě se umístil Yusuf Balaban, na druhém Mustafa Arda Çulha a na třetím İhsan Aybars Akay v kategorii mužů na 3500 metrů, první Elanur Kart, druhý E. Yaren Konaç a třetí Beril Öztürk v kategorii žen. Ve věkových kategoriích jsou vítězi ve věkové skupině 14-15 İhsan Aybars Akay pro muže a Elanur Kart pro ženy; Na druhém místě skončili Kadirhan Sağlam a Cemre Naz Karabıçkı a na třetím Ekin Kılıç a Ceylin Naz Yavuz. U mužů ve věku 16-17 byl první Yusuf Balaban, druhý Mustafa Arda Çulha a třetí Toprakcan Şahin. V ženách skončila první E. Yaren Konaç, druhá Beril Öztürk a třetí Büşra Balaban ve stejné věkové kategorii.

Na 2000 metrů: Anıl Ulusoy skončil na prvním místě v kategorii mužů 10-11 let, Osman Kart byl druhý, Aydın Ege Özsoy byl třetí; Ve věkové kategorii 12-13 let získal první místo Berkin Avcı, druhý byl Yalçın Ulusoy, třetí Bekir Sıvacı; V kategorii nad 30 let skončil první Zihni Ademoğlu, druhý Olcay Batu Coşkuner a třetí Basel Shikh Osman. První skončila İlknur Doğan, druhá Hatice Cansu Turan a třetí Işıl Ada Ertanová v kategorii žen 10-11 let; Ve věkové kategorii 12-13 let byla první İkra Sıvacı, druhá Zeynep Buğlem Ulusoy, třetí Ece Erdoğan; V kategorii nad 30 let se na prvním místě umístil Pınar Arpınar Avşar, na druhém Çilem Çelik a na třetím Meltem Kalkan.

Zároveň se na prvním místě umístil Zihni Âdemoğlu v kategorii nad 2000 let na 30 metrů, druhý skončil Berkin Avcı a ve věkové kategorii 12–13 let Yalçın Ulusoy, první místo obsadil İkra Sıvacı, druhý Zeynep Buğlem Ulusoy a třetí Ece Erdoğan. v kategorii žen, v kategorii 12-13 let.

Cena byla udělena sportovci, který dokončil závod jako první v otevřeném plavání spolu s guvernérem Davutem Gülem a metropolitní starostkou Fatmou Şahinovou, zatímco ostatním sportovcům, kteří byli oceněni v soutěži, předal svá ocenění Zekeriya Efiloğlu, vedoucí oddělení služeb pro mládež a sport. Oddělení.