V mezikontinentálním plaveckém závodě Bospor došlo k urputnému boji

Tvrdý boj se odehrál v mezikontinentálním plaveckém závodě Bogazici

Samsung Bosphorus Intercontinental Swimming Race, ukázaný jako nejlepší plavecká organizace na otevřené vodě na světě, se konal již po 34. s podporou IMM. V soutěži pořádané Tureckým národním olympijským výborem (TMOK), která spojuje Asii a Evropu údery v Bosporu, plavalo více než 5 sportovců z 2400 kontinentů. Jednotky IMM také podporovaly tuto skvělou organizaci pod koordinací Ředitelství mládeže a sportu IMM.

Závod Samsung Bosphorus Intercontinental Swimming Race odstartoval v 2400:10 z mola Kanlıca, kde se sešlo více než 00 sportovců z pěti kontinentů. Do cíle v Kuruçeşme doplave 1243 místních a 1198 zahraničních plavců. 6,5kilometrová trať Doğukana Ulaça v kategorii mužů na 48 minut a 13 sekund; V kategorii žen se na prvním místě umístila Burcu Naz Narin s časem 48 minut a 14 sekund. Generální ředitel istanbulské metropolitní samosprávy (IMM) City Lines Sinem Dedetaş byl mezi jmény na stupních vítězů, kteří předali svá ocenění soutěžícím.

PLNÁ PODPORA OD IMM

İBB přispěla k organizaci organizace v mnoha oblastech. Na podporu organizace pod koordinací ředitelství pro mládež a sport IMM přidělil IMM a jeho související jednotky organizaci Kuruçeşme Cemil Topuzlu Park. Úklid, údržbu a sadové úpravy areálu organizoval odbor parků, zahrad a zeleně. Týmy İSTAÇ zajišťovaly čištění moře a pobřežních plavidel na hladině moře v rámci koordinovaných prací prováděných Ředitelstvím námořních služeb. Příslušné týmy po akci pokračovaly v úklidu areálu. Týmy İSTAÇ také provedly studie informovanosti umístěním 20 jednotek na separaci odpadu do oblasti činnosti pod kontrolou oddělení odpadového hospodářství.

CITY LINES převážely SPORTOVCE NA TRAJEKU

V den soutěže byli sportovci převezeni trajekty City Lines na přístaviště trajektů Kanlıca. Startovní stanoviště, které vydláždilo cestu trajektu, vzniklo za podpory Spor Istanbul A.Ş. Sprchy pro sportovce poskytla společnost İSKİ. Bezpečnost plavců byla pod dohledem hasičského sboru İBB. Po celou dobu soutěže byly připraveny čtyři motorové nafukovací čluny.