Selinay Tuğçe Kır označil závody tureckého poháru v triatlonu Ordu

Selinay Tugce značky špíny na závodech tureckého poháru v triatlonu Ordu

V závodech tureckého poháru v Ordu Triathlon, které se konaly v Ordu ve spolupráci metropolitního magistrátu Ordu a turecké triatlonové federace, porazila atletka metropolitního magistrátu Selinay Tuğçe Kır svou nejbližší soupeřku o 07.06 minuty a doma neztratila nejvyšší stupínek.

Ordu Triathlon Turkey Cup, pořádaný Ordu Metropolitan Municipality, pokračuje s velkým nadšením. Triatlonisté v různých kategoriích zuřivě soutěží ve 3 samostatných tratích: plavání, cyklistika a běh. Zápolení sportovců na závodech, které se letos konalo již potřetí za účasti 22 sportovců z 410 provincií, dává divákům velké vzrušení.

SELİNAY DOSÁHL VÍTĚZSTVÍ OD 07.06 MINUT ODLIŠENÍ OD NEJBLIŽŠÍHO SOUTĚŽÍCÍHO

Národní atletka sportovního klubu Ordu Metropolitan Municipality Selinay Tuğçe Kır, která dosáhla úspěšných výsledků v každém závodě, kterého se zúčastnila a na kterou byla Ordu hrdá, neopustila vrchol v Ordu Triathlon Turkey Cup Races. Kır, která se o 07.06 minuty výrazně odlišila od svého nejbližšího konkurenta v kategorii mladých žen A, vzala hrudní pás a dokončila závod na 1. místě.

KIR: "VELMI DĚKUJI NAŠIMU PREZIDENTU HILMI GULEROVI"

Když po závodě vyjádřil své pocity a myšlenky, národní sportovec sportovního klubu městské části Ordu Selinay Tuğçe Kır řekl, že je velmi šťastný, že je v Ordu první. Kır vyjádřil, že se mu organizace velmi líbí a že jeho cílem je Evropa, poděkoval starostovi metropolitního magistrátu za jeho podporu. Své poděkování vyjádřil také Mehmet Hilmi Güler.

Selinay Tuğçe Kır ve svých prohlášeních učinila následující prohlášení:

"Je to skvělá organizace." Byla to zábavná trať, i když nevýhodou byl vítr. Soutěžím za armádu. Jsem velmi rád, že jsem zde získal titul. Starosta metropolitní obce Ordu Dr. Velmi děkuji Mehmet Hilmi Güler. Svým způsobem jsem tady kvůli nim. Mým cílem je Evropa. Je to pro mě v těchto závodech velmi důležité."

Národní sportovec městského sportovního klubu Ordu Selinay Tuğçe Kır, který se po závodě umístil na 1. místě, převzal medaili z rukou místostarosty města Ordu Adem Atika a zažil velkou radost.