Büyükakın odstartoval veslařské závody Gulf Cup

Veslovací závody Gulf Cup byly skvěle zahájeny

V pobřežní části Sekapark Kite Hill se v sobotu 2. července ve spolupráci s Kocaeli Metropolitan Municipality a Tureckou veslařskou federací konaly závody Kocaeli Metropolitan Municipality Gulf Cup Veslařské závody, na které byly získány registrace prostřednictvím Turecké veslařské federace , kterou tvoří 13 klubů a 8 kategorií. V 232:11.00 začaly veslařské závody Gulf Cup, od kterých se očekává, že budou dějištěm velké konkurence a napětí. Starosta metropolitní obce Kocaeli Assoc. Dr. Tahir Büyükakın, prezident pobočky Kocaeli Kocaeli Vedat Doğusel, zástupce ředitele provinční mládeže a sportu Kocaeli Ziyaülhak Sarıgül, zástupce provincie veslování Murat Günalp, prezidenti klubů, zástupci a sportovci.

„UDĚLÁME Z NÍ HLAVNÍ MĚSTO VODNÍCH SPORTŮ“

Závody pořádané ve spolupráci s metropolitním magistrátem Kocaeli a tureckou veslařskou federací se konaly za účasti starosty metropolitního magistrátu Kocaeli Tahira Büyükakına. Prezident Büyükakın přišel do oblasti, kde se závody konaly, a pozdravil všechny sportovce. Prezident Büyükakın v reakci na zájem sportovců řekl: „Podnikáme pevné kroky k tomu, aby se Kocaeli stalo hlavním městem vodních sportů. V pořádání těchto a podobných akcí na cestě stát se centrem vodních sportů budeme pokračovat. Přeji úspěch našim sportovcům, kteří se zúčastnili veslařských závodů Gulf Cup.“ řekl. Poté zahájil mužský závod 4x+Sea Veslování spuštěním kánoe se sportovci.

SPORTOVCI SOUTĚŽÍ NA 2000 A 4000 M

13 klubů soutěžilo v 8 kategoriích v Kocaeli Metropolitan Municipality Gulf Cup veslařské závody. kategorie Mladí muži 8+ ve veslařských závodech 2000m. 4x+Sea Rowing Junior Men, 4x+Sea Rowing Junior Women, 4x+Sea Rowing Master Men, 4x+Sea Rowing Master Women, 4x+Sea Rowing Master Mix, 4x+Sea Rowing Women, 4x+Sea Rowing Men závod 4000 m On také vesloval.

İZMIT SUMERSPOR MÁ POHÁR V SILNIČNÍCH ZÁVODÍCH

Týmy, které se umístily na prvním místě v každé kategorii, byly oceněny medailí a tým, který skončil první v každé kategorii, získal Kocaeli Gulf Cup. Podle soutěžních pokynů Turecké veslařské federace obdržely týmy umístěné v první šestce 12, 10, 7, 5, 3, 2 bod, resp. Klub Izmit Sümerspor, který se umístil na prvním místě v každé kategorii, vyhrál Gulf Cup. Podle pořadí klubu s nejvyšším počtem bodů po celkem 1 závodech byly oceněny 8. klub Izmit Sümerspor 1 dvojřady, 3. místo Altınboynuz club 2 dvouřady a 2. klub Fenerbahçe 3 dvojveslice.