Dámský tým vodního póla İzmir porazil Galatasaray a dosáhl šťastného konce

Izmir Women's Water Polo Team porazil Galatasaray a dosáhl šťastného konce

Ženský tým vodního póla İzmir Metropolitan Municipality Youth and Sports Club porazil Galatasaray a dosáhl šťastného konce. Ministr Tunç Soyer"Tento šampionát ženám z Izmiru velmi vyhovuje," řekl. Ženský tým vodního póla z Metropolitního města Izmir se stal šampionem, když ve dnech 22. až 24. července v Istanbulu porazil Galatasaray. Starosta metropolitní obce Izmir ve svém příspěvku na svých účtech na sociálních sítích Tunç Soyer„Tento šampionát ženám z İzmiru velmi vyhovuje. Blahopřeji našim sportovcům Izmir Metropolitan Municipality, kteří se stali mistry Turecka poražením Galatasaraye v 1. lize vodního póla. Poskytli jste nám velkou hrdost a nadšení. Ať je váš úspěch vždy."

Galatasaray je druhý, METU je třetí

Mládežnický a sportovní klub metropolitní obce İzmir se utkal s posledním mistrem Galatasaray ve finálovém zápase 1. ligy Velkého ženského vodního póla v Istanbul Tozkoparan Swimming Pool, kterého se zúčastnilo šest týmů. Ženský tým vodního póla İzmir Metropolitan Municipality Youth and Sports Club, který dokončil první třetinu s náskokem 3:1, dokončil poločas s výhodou 7:3. Tým, který nadále dominoval se skóre 8-4 ve třetí třetině, opustil zápas s vítězstvím 10-7 a stal se mistrem. Kübra Kuş vstřelil v zápase 5 gólů, Selina Çolak 4 a Hanzade Dabbağ 1 gól.

V šampionátu, kde byl Galatasaray druhý, zakončila sezonu Middle East Technical University (METU) na třetím místě.