Poklidné kanoistické turecké mistrovství konané v Eskişehir vám bere dech

Poklidné kanoistické turecké mistrovství konané v Eskisehir vám bere dech

Velké vzrušení bylo svědkem „Sluggish Canoe Turkey Championship“, které se konalo v Eskişehiru ve spolupráci turecké kanoistické federace a metropolitního magistrátu Eskişehir. Po dechberoucích závodech převzaly vítězné týmy a sportovci svá ocenění na slavnostním ceremoniálu. Mehmet Ali Duman, atlet z Eskişehir Metropolitan Youth and Sports Club, se stal šampionem v kategorii C1 a stal se 2. v Turecku jako tým.

Mistrovství Turecka v kanoistice Eskişehir Durgunsu, které je součástí programu Turecké kanoistické federace na rok 2022, bylo doplněno závody na 1000, 500 a 200 metrů v kategoriích „Dospělí, Junioři, Stars, Junioři, Mini-Kids muži a ženy“.

14 klubů a 29 sportovců ze 265 provincií bojovalo o medaile na šampionátu v Sarısungur Pond, který realizoval Metropolitan Municipality v Mamuca, okres Odunpazarı, a má také olympijskou kanoistickou dráhu a automatický výjezdový systém.

Lidé z Eskişehiru, kteří přijeli k rybníku Sarısungur s autobusovými kruhovými službami a soukromými vozidly na šampionát, který byl svědkem nelítostných bojů po 3 dny, toto zvláštní vzrušení pozorně sledovali.

Zatímco 1. den šampionátu byl zakončen kvalifikačními a finálovými závody na 1000 metrů, 2. den se jely kvalifikační a finálové závody na 500 metrů a 3. den se jely vyřazovací a finálové závody na 200 metrů.

Po závodech, které byly svědky velkého boje, byli sportovci a týmy, které se dostaly na šampionát, slavnostně předány své ceny.

Atlet Eskişehir Metropolitan Youth and Sports Club Mehmet Ali Duman se stal šampionem na 1 metrů a 200 metrů v kategorii C500 na tureckém šampionátu. Metropolitní mládežnický a sportovní klub Eskişehir obsadil druhé místo v Turecku v kategorii velkých mužů jako tým.

medaile pro sportovce, kteří se umístili na závodech a jejich poháry pro kluby; Zástupce starosty metropolitního magistrátu Eskişehir Mustafa Önder, prezident metropolitního klubu mládeže a sportu Eskişehir Oğuzhan Özen, vedoucí oddělení služeb pro mládež a sportovní služby metropolitního magistrátu Eskişehir Mehmet Ali Çeliksoy, představitelé Turecké kanoistické federace a členové protokolu.

Sportovci účastnící se závodů poděkovali metropolitní samosprávě Eskişehir za jejich pořádání a řekli: „Měli jsme vynikající šampionát se vším všudy, jak před závodem, tak po závodě, stejně jako se zázemím. Rádi bychom poděkovali starostovi metropolitního magistrátu Yılmazovi Büyükerşenovi a těm, kteří přispěli k organizaci.“