Bursa Metropolitan Municipality President's Cup BUSKI Information Processing

Bursa Metropolitan Municipality Presidential Cup BUSKI Information Process

Organizuje Bursa Metropolitan Municipality za účelem posílení interní komunikace, '7. Po urputných bojích skončil fotbalový turnaj Prezidentský pohár. Ve finále turnaje, kterého se zúčastnilo 57 týmů a 624 zaměstnanců, vyhrál pohár BUSKİ Bilgi Islem.

Metropolitní magistrát pokračuje ve své práci v mnoha oblastech od infrastruktury po nadstavbu v Burse a také pokračuje ve svých sociálních aktivitách s cílem zvýšit motivaci zaměstnanců. V této souvislosti „16. Konal se fotbalový turnaj President Cup. V turnaji, který se konal v Aticilar Sports Facilities za účasti metropolitního magistrátu Bursa a všech jeho přidružených společností, se urputně utkalo 05 týmů. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 osob, odehrálo se 52 fotbalových zápasů. Ve finále turnaje; Vítězem poháru se stala společnost BUSKI Data Processing, která porazila BUSKI Electricity, Machinery, Material Supply Department. Zatímco třetí místo v turnaji obsadila Constabulary 624, Tulumbacılar 160 se stal čtvrtým. Ředitelství pobočky parků a zahrad bylo zvoleno nejdžentlmenštějším týmem turnaje. Kromě poháru a medaile byl mistrovským týmům předán dárkový certifikát 2 tis. TL, 1714. místo pohár a medaile 12 tis. TL, 9. místo pohár a medaile 6 tis. čtvrtému a nejdžentlmenštějšímu týmu byl předán dárkový certifikát v hodnotě 3 tisíce TL.

Na ceremoniál trofeje konaný na konci turnaje; Zúčastnili se starosta města Bursa Metropolitan Alinur Aktaş, generální tajemník Ulaş Akhan, generální ředitel BUSKİ Güngör Gülenç, vedoucí oddělení, podnikový dozor a personál.

Starosta metropolitního magistrátu Alinur Aktaş řekl, že pracují se zaměstnanci metropolitního magistrátu s intenzivním úsilím 365 hodin denně 7 dní v týdnu, 24 dní v roce, aby město bylo krásnější a obyvatelné. Prezident Alinur Aktaş poznamenal, že každý ze 13 tisíc zaměstnanců vložil do služeb své úsilí a úsilí, řekl: „Máme pěkný tým. Navzdory všem obtížím, se kterými se svět setkává, jako městská samospráva Bursa jsme odvedli dobrou práci. Tyto aktivity organizujeme za účelem zvýšení komunikace, motivace, důvěry a efektivity mezi našimi zaměstnanci. Budeme i nadále sloužit lidem z Bursy a budeme jim k dispozici. Chtěl bych vám poděkovat za úsilí, které jsme vynaložili na kontaktování instituce s každým bodem a buňkou města. Gratuluji všem našim zaměstnancům, kteří se turnaje zúčastnili."