Výběr mládežnické reprezentace v plavání na otevřené vodě a mistrovství Turecka skončily

Výběr mládežnického národního týmu v plavání na otevřené vodě a turecký šampionát skončily

13 sportovců z 31 klubů ze 126 měst soutěžilo po dva dny na mistrovství mládeže v plavání na otevřené vodě a na mistrovství Turecka, které pořádala Turecká federace plavání v Alanyi.

V závodech konaných na pláži Galip Dere za budovou magistrátu v Alanyi se na prvním místě umístil Doğa Babacan s časem 10000 hodiny 2 minut 5 sekund, druhý byl Azra Aksu s časem 55 hodiny 2 minut 12 sekund a třetí skončil Sudenas Çakmak s časem 49 hodiny 2 minut 14 sekund. kategorie 18 10000 m volně ženy. Ve věkové kategorii mužů na 18 19 m volný způsob 1-54 let se na prvním místě umístil Muharrem Batu Servi s časem 04 hodina 1 minut 54 sekund, druhý skončil Umut Yıldırım s časem 06 hodina 1 minut 54 sekund a na třetím místě Yağız Efe Arı s časem 07 hodina 10000 minut 20 sekund. V kategorii mužů na 30 1 m volný styl mezi 58 a 29 lety obsadil první místo Doğukan Ulaç s časem XNUMX hodina XNUMX minut XNUMX sekund.

Naši vrcholoví sportovci budou mít právo vstoupit do mládežnické reprezentace a reprezentovat naši zemi. Manažer mládeže a sportu Alanya Emre Kıldırgıcı a členové vedení turecké plavecké federace předali své medaile nejlepším sportovcům.