Tři nejlepší trofeje asociace sportovního klubu Drone Racers odstraněny

V prvních třech se zvedla trofej asociace sportovních klubů dronů

Asociace sportovních klubů Drone Racers, sponzorovaná společností Bitexen Teknoloji, soutěžila ve druhé etapě tureckého mistrovství dronů v Izmiru-Bergamě.

Bitexen Teknoloji se stal hlavním sponzorem Asociace sportovních klubů Drone Racers, která dosáhla velkého úspěchu v tureckém mistrovství dronů, jehož první etapa se konala v Elazığ a druhá v İzmir-Bergama. Na šampionátu, kde nejmladší turecký pilot Doruk Cengiz (11 let) zvedl trofej na třetím místě, byl na prvním místě Atakan Lentil (15 let) a Hüseyin Ablak (5), který loni v Anglii pro naši zemi vyhrál 25 pohárů, na druhém místě.

Piloti sportovního klubu Drone Racers Atakan Lentil (15 let) skončili první s 56 body, na druhém místě skončil Doruk Cengiz (11 let) se 44 body a třetí skončil Hüseyin Ablak se 48 body.

Soutěžící, kteří nasbírají dostatek bodů ve třetí etapě mistrovství Teknofest, která se bude konat na istanbulském letišti v Istanbulu, budou vybráni do národního týmu a budou naši zemi reprezentovat na Světovém poháru dronů.