Ali Mountain Paragliding Distance Competition Ended

Soutěž paraglidingu v horských horách Ali skončila

Soutěž Ali Mountain Paragliding Distance, kterou letos již po dvanácté pořádá obec Talas a federace leteckých sportů, skončila. Ceny byly předány vítězům soutěže s organizací.

Slavnostního ceremoniálu v přistávací oblasti Ali Mountain Paragliding se zúčastnil také starosta Talasu Mustafa Yalçın, okresní hejtman Yaşar Dönmez a generální tajemník turecké federace leteckých sportů Mehmet Turhan.

2 TURECKÁ JMÉNA RANKED

V celkové klasifikaci soutěže se na prvním místě umístil Hadi Heidari Dastjerdi z Íránu, na druhém místě skončil Soheil Barikani ze stejné země a na třetím Umut Aslan.

První 3 ve sportovní klasifikaci se skládala z íránských jmen. Na prvním místě se umístil Erfan Ottoec, druhé místo obsadil Fateme Eftekhari a třetí místo obsadil Hadi Heidari Dastjerdi.

V klasifikaci žen získala první místo Gülşah Hoş, druhé místo obsadila Ruska Doria Krosnova a třetí místo získala Fateme Eftekhari z Íránu.

"V roce 2023, INSHAALLAH, VYSTOUPÍTE S FUNKULÁRNÍM SYSTÉMEM"

Prezident Yalçın při slavnostním ceremoniálu poprvé uvedl, že během soutěže se objevily velmi krásné obrázky, a dodal, že chtějí uspořádat příští mistrovství. Prezident Yalçın, který ve svém projevu přinesl dobré zprávy, zmínil, že na Ali Mountain bude vybudován lanový systém, a uvedl, že mají za cíl dopravit sportovce na summit na Ali Mountain v roce 2023 lanovkou, nikoli autem nebo mikrobusem, a že plánují je vycvičit na závody v roce 2023. Prezident Yalçın poblahopřál vítězům turnaje a prohlásil, že i ukázat odvahu létat je velmi důležité. Prezident Yalçın uvedl, že během soutěže byli zraněni 2 lidé, a řekl, že také pečlivě sledují jejich zdravotní stav.

DĚKUJEME GOVERNORA DÖNMEZE PREZIDENTU YALÇINOVI

Guvernér okresu Talas Yaşar Dönmez, který přišel na pódium později, řekl: „Nejprve bych chtěl poděkovat starostovi Yalçınu za hostování tak krásné organizace a za to, že do naší čtvrti přivedl tak krásné zařízení s dobrou zprávou dal. Chtěl bych poděkovat naší federaci a účastníkům. Přidali jste do našeho okresu barvu. “

Po projevech bylo zahájeno slavnostní předávání cen a mistrovství skončilo předáváním cen vítězům.

Závody, kterých se zúčastnilo 80 sportovců z Turecka, Ruska, Austrálie a Íránu, odstartovaly 24. srpna.