Ocenění Najděte své vlastníky v 17. soutěži případů logistiky mezi různými univerzitami

Jsou vyhlášeni vítězové soutěže meziuniverzitních logistických případů

Byli vyhlášeni vítězové 17. soutěže meziuniverzitních logistických případů organizované ve spolupráci se společnostmi Mars Logistics a LODER (Logistics Association).

Mars Logistics and Loder (Logistics Association), který je otevřen účasti všech univerzitních studentů v Turecku po dobu 17 let a je prováděn ve spolupráci s Interuniversity Logistics Case Competition, byl vyhlášen vítězem 17. ročníku.

Celkem 1.000 studentů ze 17 týmů se zúčastnilo závěrečné fáze 6. soutěže meziuniverzitních logistických případů, do které se na základě hodnocení a vyloučení členů poroty přihlásilo téměř 18 XNUMX studentů ve všech kategoriích.

V závěrečné fázi, která se konala poprvé online kvůli letošní pandemii, studenti představili svá řešení případů online zástupcům průmyslu a akademikům. Po prezentacích ve 3 kategoriích byli prvními studenti univerzity Bartın, univerzity Eskişehir Osmangazi a univerzity Muğla Sıtkı Koçman.

Studenti poznávají a analyzují logistický průmysl prostřednictvím případové soutěže

Soutěž, která je otevřená všem studentům vysokých škol, byla zahájena v roce 2004 s cílem vytvořit prostředí, kde se budou vědci, zvědaví a kreativní studenti podělit o své nápady, seznámit studenty s tímto odvětvím a zlepšit dovednosti studentů v analýze případů, uvedl manažer logistiky společnosti Mars Logistics a Brand Management Kader Özal: „Jako Mars Logistics, Jsme si vědomi důležitosti odborných školení a rádi se setkáme s talentovanými studenty, kteří se zajímají o sektor logistiky, s případovou soutěží, kterou organizujeme ve spolupráci s Loderem již 17 let. Díky soutěži poskytujeme prostředí, kde se studenti mohou seznámit s průmyslem a analyzovat případy. Jsou zapojeni do skutečných případů a procesů řešení v tomto odvětví. Většina studentů, kteří se v předchozích letech zúčastnili soutěží v případech a byli oceněni vstupem na místa, pracují v oborech logistiky a řízení dodavatelského řetězce, což ukazuje, že naše soutěž o případy se dostala ke správným lidem. řekl.

Ocenění našli své majitele v 17. soutěži meziuniverzitních logistických případů

Prvním místem v kategorii A (vysokoškolská a čtyřletá střední škola se slovem logistika v názvu programu) jsou studenti mezinárodního obchodu a logistiky na univerzitě Bartın Melek EFE, Eray KİRENCİ a Gizem Sefa KİREÇCİ, zatímco na druhém místě v této kategorii jsou studenti mezinárodního oddělení logistiky a přepravy Piri Reis University. Nilüfer EFE se stali Ali Doğan KIZILGÜL a Ahmet Timur BARIŞCIL.

Studenti kategorie B (vysokoškolská a čtyřletá střední škola bez slova logistika v názvu programu) z katedry průmyslového inženýrství univerzity Eskişehir Osmangazi byli Beyza GÜRBÜZ, Enis Can ÖZYURT a Fikri Eren ÇİFTÇİ, zatímco druhé místo v kategorii B byli studenti katedry průmyslového inženýrství univerzity Başkent Ecenur SEVİN ÖZELKUT a Onur ÇÖLGEÇEN se stali.

V kategorii C (dvouletá střední odborná škola se slovem logistika ve jménu programu) získali studenti Muğla Sıtkı Koçman University Dalaman Odborná škola Buse BİLCEN, Fethiye Çağla ÖZAY a Tunahan DEMİREZEN první místo, zatímco tým, který získal druhé místo, byli studenti Celal Bayar University Kırkağ Z KORKULU se stali Merve MALGIR a Rümeysa KARDAŞ.