Sakarya MTB Cup Cut dech

Mezinárodní mistrovství v horských kolech První den soutěže Sakarya MTB Cup, země 30, se konala v Sunflower Bicycle Valley za účasti více než 150 sportovců. Zlatou medaili získal ruský cyklista Timofei Ivanov, který soutěžil v kategorii elitních mužů; Bronzovou medaili získal sportovec Salcana Sakarya Metropolitan Belediyespor Anton Sintsov. V kategorii mladých mužů získal ocenění Metropolitan Belediyespor Cycling Team atlet Halil İbrahim Doğan.

Sakarya MTB Cup Mezinárodní šampionát pedálů pořádaný pod záštitou předsednictví metropolitní magistrály Sakarya MTB Cup „Pedál pro čistý svět“ začal v Sunflower Bicycle Valley. Závody zahájil ministr mládeže a sportu Mehmet Kasapoğlu; Na mistrovství se konali guvernér Irfan Balkanlıoğlu, starosta Zeki Toçoğlu, zástupce strany AK Cigdem Erdogan Atabek, Kenan Sofuoglu, předseda provinčního předsedy strany AK Fevzi Sword, předseda cyklistické federace Erol Küçükbakırcı, cyklisté a velký počet diváků. Závody, které odstartovaly v kategorii Elite Women, pokračovaly v závodech Young Men, Young Women a Elite Men.

Mladí Muži Na Tribuně Metropolitní
Blaza Pintaric ze Slovinska v kategorii Elite Women byl šampionem; Salcano Sakarya Metropolitan Belediyespor Cycling Team sportovec Halil İbrahim Doğan získal cenu v kategorii Mladí muži. 3 pro mladé muže vyhrál Okan Aydoğan. Po skončení závodu řekl Halil İbrahim Doğan, orum, děkuji těm, kteří přispěli k organizaci. Rychlá trať. V 2019u máme velké cíle. “ Okan Aydoğan poblahopřál všem soutěžícím a poděkoval jim za zařízení. V kategorii Mladé ženy byl šampionem Azize Bekar.

Velké vzrušení u elitních mužů
Závod elitní pánské soutěže Sakarya MTB Cup, který odstartoval prezident Zeki Toçoğlu a vysílal živě v zemi 150, přestal dýchat. Po závodech na scéně 6 získal Timofei Ivanov zlatou medaili. Prezident Zeki Toçoğlu získal stříbrnou medaili udělenou Martins Blums; Majitelem bronzové medaile byl sportovec Salcano Sakarya Metropolitan Belediyespor Anton Sintsov. Po slavnostním ceremoniálu byla v rámci projektu společenské odpovědnosti vyvrtána studna, aby se v Africe dostalo k tisícům lidí 15 v Africe.

Skvělá stezka
Sportovec šampionů Timofei Ivanov řekl, že po šampionátu byl šťastný a řekl: „Děkuji těm, kteří nás sem pozvali. Skvělá trať, skvělá organizace. Našel jsem to velmi dobře a moc vám děkuji. “