Tým lyžařského týmu Ankara Metropolitan Municipality pracuje v Ilgazu

Lyžařský tým Ankara Metropolitan Municipality pracuje v Ilgazu: Lyžařský tým Ankara Metropolitan Municipality pracuje před lyžařskými zápasy v lyžařském středisku Ilgaz Yıldıztepe. Sportovci ubytovaní v hotelu Yıldıztepe Armar pokračují v práci tím, že dělají 2 cvičení denně, ráno a odpoledne. Trenér týmu Fatih Yüksel uvedl, že pokračují přípravy na kvalitu sněhu a mezinárodně registrovanou běžeckou dráhu severní disciplíny Ilgaz, a řekl: „Jako Ankara BB jsme nedávno získali 1 medailí v 23. etapových závodech. Pokračujeme v přípravách na 2. etapové závody v Ilgazu a naše táborová práce bude pokračovat v Ilgazu během semestru. Naším cílem je lyžovat na závodech 2. etapy v Turecku. Pokud budeme ve Fázi 2 úspěšní, půjdou sportovci na etapách Tureckého šampionátu, kde překročí kvótu. Skupina Kayak West byla rozdělena jako východní skupina, my jsme západní skupina. 12 mužských a 10 ženských lyžařských týmů složených ze sportovců BB ​​Ankara, Turecko v roce 2014. 2. zimní sporty, Write Turkey získal titul šampiona lyžování na invalidním vozíku.