Akutní Snow Sports Little Ski Team

Lyžařský tým Acute Snow Sports Miniks je na stupních vítězů: Lyžařský tým Acute Snow Sports Minikik je na stupních vítězů ve Stage soutěžích v Uludagu!

MEDICALPARK-VBG lodní dopravou Pegasus Airlines sponzorování závodu Akutní Zimní sporty Junior Team, Bursa / Uludag konat v lyžařském středisku v historii 7 8-March 2014, Turkey malé, že 190 sportovci účastnil spojené s 12 sportovce bod lyžařského soutěže. Trochu slalom a obří slalom disciplíny v pánské kategorii Gold 2 2, bronz, holčička v slalomové disciplíny, získal bronzovou medaili v kategorii 1 Akutní trochu Snow Sports Team šampionát v klasickém lyžování v Turecku se snaží šampionát.

Eren İŞÇİMENLER zlatý slalom v kategorii Little Men, Erke BESLER bronz, Eral BESLER zlatý slalom, Eren İŞÇİMENLER bronz, Fairy TÜFEKÇİ bronzová medaile v kategorii Dívky. S těmito výsledky vyhrál tým AKUT 12 z distribuované medaile 5 a zároveň ukázal, že 27-28 byl také asertivní ve finále šampionátu, který se bude konat v březnu 2014.